wtorek, 23 kwiecień 2024 YouTUBE Gmina Męcinka Facebook Gmina Męcinka Fundusze Europejskie Wymiana pieców w Gminie Męcinka

Wręczenie strojów klubowychWyjątkową oprawę miał czwartkowy trening zawodników zrzeszonych w Gminnej Akademii Piłkarskiej. Minął dokładnie rok czasu od nawiązania współpracy pomiędzy samorządem Gminy Męcinka, a klubem MKS „Miedź” Legnica. W podziękowaniu za wytrwałość oraz profesjonalne podejście do treningów na zawodników czekała niespodzianka w postaci nowych strojów piłkarskich renomowanej marki, stylizowanych na pierwszoligowym klubie piłkarskim z Legnicy.

Podczas spotkania z rodzicami oraz dziećmi trenującymi w Akademii, inicjator powstania szkółki wójt Mirosław Brzozowski przyznał, że projekt przeszedł jego najśmielsze oczekiwania, a 40 trenujących zawodników utwierdza go w przekonaniu, że warto.

Przedstawiciel Akademii podziękował Wójtowi Gminy Męcinka za wsparcie finansowe dzięki któremu Akademia może bez przeszkód funkcjonować. Panu Tomaszowi Kleniukowi DJAmedia za dofinansowanie zakupu strojów. Serdecznie podziękowania składamy również na ręce Pani Marzanny Radomskiej, dzięki której pomocy mogliśmy zakupić 30 wysokiej jakości piłek. Dziękujemy również zarządowi GKS Męcinka za przygotowania boiska do treningów oraz Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Męcince za udostępnienie orlika oraz sali gimnastycznej. Podziękowania składamy także rodzicom dzieci za ich wkład finansowy w bieżącą działalność klubu.

Zarząd Gminnej Akademii Piłkarskiej w Męcince

protal epuap gov pl - Załatw sprawę przez internet